Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2012, 22:56   #163
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Chciałem to rozważyć, ale po ponownym przeczytaniu komentarzy doszedłem do wniosku, że nie ma to chyba za bardzo sensu.

Nie czuję po prostu sesji, w której wszystkie dzieje się zbyt wolno, by dało utrzymać się atmosferę i organizacje, a ludzie będą pisali kiedy chcą, bo tak naprawdę na tę sesję nie mają czasu (i cieszą się, że ja zawaliłem, bo nie mam wtedy prawa wymagać od nich trzymania się terminów :>).

Zapewne są MG, którym nie przeszkadza aż tak wolne tempo gry, ale dla mnie takowa jest po prostu niegrywalna.

I z góry zaznaczam, że nie mam do nikogo pretensji, bo i o co. Nie ma czasu, to nie ma czasu i nie ma co kombinować. Sam nie miałem, więc wiem jak to jest
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 07-04-2012 o 22:59.
Tadeus jest offline