Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2012, 00:13   #164
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pytałeś po co nam MG, i masz za swoje.
Cóż mogę rzec? Dziękuję Tadeusie za poprowadzenie tej sesji. Założenia były interesujące i w końcu mogłem choć częściowo zaspokoić mój głód posiadania własnego oddziału szturmowego. Dziękuję także moim współudziałowcom za grę. Szczególne pozdrowienia dla Uzuu, którego rodzinka mi niezwykle przypadła do gustu.
Ze swojej strony przepraszam za niedociągnięcia, opóźnienia i wszelkie inne rzeczy, które uprzykrzają sesje. Wesołych świąt i do zobaczenia na innym pokładzie, Panowie.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline