Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2012, 10:30   #48
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post
Też bym się wkurzyła, jako gracz, a nie postać, za takie prowadzenie sesji. I to nie ma nic do agresywności ani rywalizacji graczy, ani tego, czy gracze się lubią, czy nie, ani do rozróżnienia Postaci od Gracza, po prostu pewne błędy na sesji wkurzają każdych. Jeśli się powtarza błędy takie jak ten konkretny, trudno wymagać od graczy żeby byli zadowoleni i nie narzekali. I tyle w temacie.
Dokładnie o tym mówię
Dla mnie sytuacja, którą przedstawiłaś jako drugą jest błędem gracza - brakiem umiejętności odróżnienia wiedzy gracza (słyszącego deklarację) od wiedzy postaci (niczego nieświadomej i nie mającej podstaw do powrotu do pokoju). Jest to jakiś zgrzyt i jeżeli takie błędy się powtarzają to zaczynam się zastanawiać, czy z tym konkretnym człowiekiem chcę grać dalej? Czy chcę, aby psuł mi rozrywkę?


Jestem przeciwnikiem wychodzenia z kilku względów, jednak jednym z nich jest fakt, że czasami po prostu nie ma drugiego pokoju, który można wykorzystać na grę. A siedzenie w kibelku wydaje mi się średnią przyjemnością Podobnie, po prostu, nie chce mi się ciągle biegać pomiędzy pokojami, aby wysłuchiwać kolejnych deklaracji graczy i kontrolować rozwój sytuacji
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem