Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2012, 21:19   #1133
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
No i... ostatni post. Mój tajny epilog który planowałem wstawić jako niespodziankę jest już gotowy.
Cieszę się, że choć paru z was udało się dopisać własne epilogi, dzięki czemu nie musiałem kombinować z rozszerzaniem posta.
Sesja zaczęła się 31 VIII 2009 i chyba jest pierwszą tak długą sesją, która zakończyła się zgodnie z moimi założeniami.
Dziękuję za wytrwałość, dziękuję za upór i mam nadzieję że te lata spędzone przy jej tworzeniu będziecie wspominać miło. Mam nadzieję, że choć część NPCów wryło wam się w pamięć, że jesteście dumni z osiągnięć swych postaci.
Ja bawiłem się świetnie... choć różnie to bywało. Niemniej, mimo wszystko jestem zadowolony z tej sesji.
Gratuluję wam i kto wie ?
Może jeszcze spotkacie tych NPCów w kolejnej odsłonie sesji?
Może znów zagracie swoimi postaciami i poślecie na szlak.

Zobaczymy w ewentualnej odsłonie przesyłki.
Sesja i komentarze zostają oficjalnie zamknięte.
I chciałbym aby w okolicy czwartku wylądowały już w archiwum (co by każdy zainteresowany mógł poczytać tajny epilog.)
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline