Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2012, 17:06   #54
PIOTROSLAV
 
Reputacja: 1 PIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodze
Hmm... no nie wiem - to już jest kwestia podejścia do gry, a może po prostu samokontroli. Bo wracając do skrajnego przykładu z zabójstwem postaci - jeśli to moja postać mieliby pozostali gracze skrytobójczo zabić, to wolałbym dowiedzieć sie o tym przy zadaniu śmiertelnego ciosu, a nie wiedzieć o tym przez jakiś czas wczesniej i przygotowywać się do tego.
Myślę, ze w takiej sytuacji MG mógłby zadziałać w taki sposób, że to skrytobójstwo/zasadzka by nie do końca się udały, ale wszystko sprowadzi się do tego, że ja jako gracz będąc zaskoczony będę faktycznie lepiej czuł w danej sytuacji postać (nawet jeśli miałoby to być po raz ostatni)

Ale cała ta dyskusja już jest chyba wyczerpana - jedni wolą tak, inni inaczej. EOT. Gusta i gusciki
 
PIOTROSLAV jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem