Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2012, 18:40   #16
Luffy
 
Luffy's Avatar
 
Reputacja: 1 Luffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skał
Carl czuł się coraz lepiej, rana za sprawą babki przestała piec i marsz stał się znośny. Może nie licząc zmęczenia jego jak i jego ludzi. Gdy zbliżał się wieczór rozdał parę dyspozycji, polecił też pójście na zwiad połączony z poszukiwaniem zwierza na kolację. Niestety, jego ludzie wrócili z niczym i cały ich utarg zamknął się w paru przyprawach. Chłopcom wyraźnie to nie pasowało. Zobaczył jednak, że pozostali dowódcy wpadli na podobny pomysł, z mniejszym lub większym skutkiem. Postanowił wziąć ich na stronę.

-Chciałem wam zaproponować biesiadę. Jutro dotrzemy na miejsce i coś mi mówi że skończy się swoboda jaką mieliśmy do tej pory. Widziałem, że każdy z nas może coś zaoferować. Co wy na to? Jedenasty służy specjalnością regionu, przyprawami prosto z głuszy. Zabawmy się dziś i zapomnijmy o nieudanym początku- zdanie kierował głównie do Matta, który widocznie miał mu za złe wykonanie wyroku.
 
Luffy jest offline