Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2012, 19:59   #305
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Zakończyłem oficjalnie Cenę Życia. Ostatnio nie szło mi pisanie zupełnie, dlatego uważam, że to sensowna decyzja, pozostawiająca Wasze postaci "na rozdrożu".

Dziękuję wszystkim za grę, przepraszam, za jej ostatnią powolność. Dalszej części CŻ nie przewiduję, choć istnieje opcja, że poprowadzę Cyberpunk, oparty na wydarzeniach, które zaczęły się właśnie w Cenie. Ale to nie za szybko, zapewne za kilka miesięcy jeśli w ogóle.

Osobiście unikam wszelkich personalnych podsumowań, uznając, że jeśli dożyliście do końca sesji, to znaczy, że udało mi się zebrać tych kilku dobrych i solidnych graczy, których działania pozwoliły im pokonać wszelkie przeciwności losu.

Pozdrawiam
S.

PS. Jeśli ktoś bardzo chciałby otrzymać odpowiedzi na jakieś niedokończone w sesji kwestie, to na większość z nich mogę rzecz jasna odpowiedzieć.
PPS. Chętnie dałbym Wam reputację, ale daję tak mało... że wciąż jesteście bodaj na samym początku listy osób, którym ostatnio ją dałem.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 21-04-2012 o 20:01.
Sekal jest offline