Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2012, 00:01   #82
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moja wina.
Zazwyczaj jak siadam do odpiski czytam Wasze posty ponownie. Nie czytam komentarzy. To zapewne dlatego. Deklaracje najlepiej wrzucać z tego powodu do posta.
W komentarzach toczmy tylko takie dyskusje, jak ta. Wyjaśniające lub dogrywające szczegóły.
Post jest najbezpieczniejszą formą deklaracji. Czytam go ponownie przed zrobieniem odpiski. Układam sobie działania Waszych postaci w głowie. Wykonuję - jeśli to potrzebne - rzuty i porównuję deklaracje różnych postaci ze sobą. Na tej podstawie piszę swojego posta.

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Ale - by uniknąć takich nieporozumień w przyszłości - uznajmy, że działania i deklaracje Waszych bohaterów powinny zostać zapisane w poście. Trudno inaczej w ciągu krótkiego czasu ogarnąć 13 osób, jeśli musiałbym sprawdzać jeszcze dodatkowo ponownie GG, PW i komentarze, czy deklaracji bohatera w nich jakiś nie ma. Dobrze.

EDIT: Poza tym Viviaen jakby na twoją deklarację z komentarza udzieliłem wcześniej odpowiedzi w komentarzu. Mogłaś śmiało wykorzystać wiedzę z tej odpowiedzi w swoim poście Wykonałem nawet wtedy rzut uwzględniający warunki atmosferyczne i ciemność aby określisz co znajdziesz. I wyszło, że nic. Znalezienie karabinu na ziemi nie było łatwą sprawą. Webber miała fart
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 22-04-2012 o 00:08.
Armiel jest offline