Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2006, 18:58   #58
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Cholera! Syf nie chce zejść! warknął Jat próbując zmyć krew ze swojej koszuli. Leję na to! syknął uderzając pięścią w ścianę. Zdjął koszulę i był w ych spodniach, butach i marynarce.
~Ta koszula już raczej do niczego się nie nada... Mogę iść w samych spodniach i koszuli, nie są chyba zbyt brudne.. Arcybiskup przemawia, wypadałoby, żebym tam się chociaż pokazał.~ myślał czyszcząc tym co zostało z przemoczonej koszuli swoje spodnie i ciężkie buty. Gdy skończył, wrzucił koszulę do pojemnika na śmieci i lekko wkurzony wyszedł z łazienki. Poszedł za Dirkiem. ~Hmm, ciekawe jak Biskup skomentuje dzisiejsze wydarzenia... To będzie niewątpliwie ciekawa noc.. ~ Uśmiechnął się nieznacznie idąc w stronę kotary.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline