Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 15:34   #85
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ech. Miałem szczery zamiar wrzucić wpis, zaczynający się od:

Cytat:
Rozkaz sierżanta zastał Luke'a w połowie pośpiesznego zrzutu balastu. Zanim przebrzmiały ostatnie słowa, plecak i BAR leżały na ziemi, a on sam dochodził już wariackim sprintem truchtającego pociesznie Francuzika. Nisko pochylony, gotowy do rzutu i brutalnego przechwytu w najlepszym futbolowym stylu, absolutnie bez poszanowania jego stanu. Kto może sobie radośnie hasać po dżungli i drzeć w najlepsze mordę, może też wytrzymać szarżę w pełnym pędzie...
I co ja mam teraz zrobić, jakeście wpuścili już Viggona do środka? Potknąć się czy w niego nie trafić? Przecież nie właduję się tam za nim.

Muszę pomyśleć.
 
Betterman jest offline