Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 21:00   #88
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Jest post.

Mam nadzieję, że się Wam podobał.

Utrata PP odliczona na KP, ale już mówię co i jak
Collins -2PP, White -4PP, Noltan -3PP, Summers - 1PP

W grupie zwiadowcy
Blackwood -2PP (uświadamia sobie, ze rana jest śmiertelna i kapitan raczej nie ma prawa chodzić), Boone -1PP (efekt wrzasku i ogólnej atmosfery).

Jeńcy - ta kolejka bez strat.

Decyzje.

abishai - czy uciekasz, czy nie

Żołnierze - co robicie, jakie są plany, ja opanowujecie strach i co z rannym Sandsem, który upadł na ziemię,

Zwiadowcy - jak rozwiążecie problem ruszających się krzaków i wrzeszczącego kapitana

Jeńcy - czy zareagujecie na odgłos samochodu, a jeśli tak to w jaki sposób?

Tego wszystkiego dowiemy się z kolejnego odcinka Wyspy Totalnej ... o przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Tego dowiemy się w nastepnej kolejce. Czas na posty macie do czwartku 26 kwietnia (3 dni). Dałbym i 4 ale to wypadnie w piątek, a w piątek będę prowadził sesję rpg na żywo to nie odpiszę.

Myślę, że przy naszej objętości postów i dynamice wydarzeń 3 dni stykną jednak w zupełności.

S.W.A.T uprzedził mnie że posta w tej kolejce nie da na PW. Tak gwoli jasności sytuacji.


EDIT: Aha i Dempsey oraz Japonka odzyskują odrobinę PW - za opatrunki. Naniesione na KP.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 23-04-2012 o 21:04.
Armiel jest offline