Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2012, 20:30   #23
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
- Eh... Pewnie będę musiał...- Westchnął Valentine, machinalnie niemal i bez świadomości mózgu mierzwiąc długie, srebrne futro Iaculisa.- Rektor chce mnie widzieć. Jestem szalenie ciekaw, czego chce tym razem. Przecież nie można zarzucić nic naszemu towarowi, prawda?- Pytanie miało pewien charakter retoryczny, jednak młody kapitan (mający w istocie 25 lat) zerknął przelotnie to na jedną, to na drugą kobietę u swego boku.
- No cóż, zobaczmy, co tam w trawie piszczy. Proszę ze mną, panno Lazar. Wolałbym, żeby ktoś poza mną wysłuchał wynurzeń rektora...- Rzucił Kaiser z nie wyrażającym emocji wyrazem twarzy. Ponownie przemierzył trap i mijając krzątających się przy piorunach ludzi ze swojej załogi, oraz Solaris, uniósł rękę w geście wyrażającym "dobrze wam idzie - pracujcie dalej".
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline