Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2012, 16:27   #6
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Zapowiada się ciekawie jednak mam kilka pytań:

1. Spodziewam się że wymienione rasy mają jakieś cechy szczególne, wspominałeś o zręczności nizioła, czy mógłbyś napisać o nich coś więcej? Wiem że to "standardowy" świat fantasy, ale no cóż standardowy dla mnie elf wcale nie musi być standardowy dla Ciebie.

2. Jakie relacje panują pomiędzy poszczególnymi rasami? Czy grając np. orkiem mam się spodziewać ze strony krasnoluda: a) walki na śmierć i życie b) niechęci, złośliwości, pogardy... c) możemy się zaprzyjaźnić

3. Czy poszczególne rasy mają swoje osobne terytoria czy żyją wymieszane? Któreś zaliczają się bardziej do elit społecznych a inne są mniej poważane w społeczeństwie? Jak traktowani są mieszańcy?

4. Jak bardzo powszechna jest magia? Czy każda rasa może władać dowolnym rodzajem magii, czy jednak niektóre rodzaje są im bliższe niż inne? Zaklinacze są znienawidzeni przez magów i kapłanów, a jak odnoszą się do nich zwykli niemagiczni obywatele?

Przepraszam że męczę kiedy dla innych wszystko zdaje się być oczywiste
 
Agape jest offline