Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2012, 13:12   #22
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
W co bym pyknął?

1. Zombie - Tutaj trzy pomysły:
a) Kompletny survival, gdzie po prostu mamy wiać gdzie tylko się da, żeby zabić jednego zombiaka trzeba wpakować w niego tonę ołowiu, i w ogóle, ma być ciężko - duża śmiertelność mile widziana.
b) Długaśna kampania o zombie, która zaczynałaby się nieco survivalowo, a potem nastawiona by była na jakąś współpracę z innymi ocalonymi. No i taka z celem. Utworzyć wielkie, wspaniałe miasto, które będzie mogło spokojnie żyć? Znaleźć lekarstwo na tą straszliwą zarazę? Odkryć genezę powstania zombie? A może wszystko naraz?
c) Apokalipsa zombie w innych czasach. Konkretniej jestem ciekawy jak by wyszło takie połączenie zombie z fantasy. Na trupy z mieczem, łukiem i magią, a nie karabinem.

2. Naruto - czyli ninja używający setek potężnych jutsu. Najlepiej od genina - postawienie na rozwój. W sumie, gdybym miał jakąkolwiek pewność, że znajdę chętnych, to bym pomyślał nad prościutkim systemem, ew. poprosił kolegę, który kiedyś prowadził PBF'a o tym o udzielenie systemiku, i poprowadził...

3. Klimaty cyberpunkowe - Może być autorsko, może być systemik, podręcznik mogę zdobyć, byle by był po polsku. Englisz jest moją piętą Achillesową.

Więcej nie mam pomysłów.
Jak mi się przypomni to dopiszę. :3
 

Ostatnio edytowane przez Imoshi : 28-04-2012 o 12:51.
Imoshi jest offline