Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2012, 18:45   #15
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Administracjo, wybacz mi podwójnego posta, ale ilość graczy powoli zbliża się do oczekiwanej przeze mnie, tak więc chciałem podsumować obecny stan rekrutacji.

Saverock oraz Potacz przesłali pełne KP.
Z Pteroslawem oraz Agape uzgodniłem część informacji, czekam na pełne KP.
Darth oraz Kaworu jak na razie coś tam napisali, ale nie jestem pewien, czy będą grać. Darth się trochę spóźnił, wysłał mi koncept postaci niemal dokładnie taki sam jak już istniejąca, jeżeli wyrazi chęć grania inną postacią, to powitamy go w drużynie. Od Kaworu zaś widzę pytania na temat sesji, ale nie ma ani jednoznacznego określenia chęci grania, ani żadnych informacji o postaci, tak więc proszę o szybkie określenie się a na szczegóły mogę jeszcze trochę poczekać

Tak więc, mamy czworo graczy i dwoje potencjalnych, czyli jeżeli ktoś jeszcze chciałby zagrać, powinien się pośpieszyć, przynajmniej - tak jak wygląda sprawa z Kaworu - wyrazić chęć grania, a na KP mogę poczekać.

Jak wiadomo wprowadzające posty są długie, chciałbym też opisać dla każdej postaci z osobna krótki okres czasu przed rozpoczęciem akcji w ramach wprowadzenia. Dlatego też rozpocznę sesję pod koniec długiego weekendu (jako żem studentem jest, w zasadzie długich dwóch weekendów ), bo w czasie przerwy będe miał czas, żeby sobie na spokojnie wszystko napisać.
 
Issander jest offline