Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 15:50   #11
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Gdzie to napisałem? Możesz zacytować? Napisałem dość wyraźnie o "rozmawianiu" i "wymienianiu się GG". To chyba coś innego niż pisanie postów i przesyłanie karty postaci?
Cytat:
każde "gracze muszą" (a jest ich kilka - rozmawiać, wymieniać się GG itd) strasznie mnie jeży.
Aha... Czyli "każde" nie oznacza wcale "każde", tylko "te, które wymieniłem w nawiasie", tak?

Natomiast cała reszta... Patrzysz, a nie widzisz. Sam wyboldowałeś w cytacie "Możecie rozmawiać o wszystkim". O wszystkim, czyli o tym, o czym gracze zadecydują... Dalej boldujesz "wymaganie krótkich sprawozdań" jako kolejną zbrodnię z mojej strony... Załóżmy jednak, że gracze postanowili prowadzić tylko ogólnikowe, zdawkowe rozmowy... Sprawozdanie typu "wymieniliśmy się informacjami na temat naszych zawodów (umiejętności) przed inanisem", to "włażenie z butami w prywatność", jak rozumiem?

Oczywiście liczyłem na to, że jeśli graczom spodoba się konwencja, to bardziej się ze sobą zaznajomią - tak jak i ludzie, którzy przez wiele miesięcy podróżują ze sobą nigdy nie będą dalej nieznajomymi. W moim odczuciu bardzo dużo sesji cierpi przez to, że gracze nie rozmawiają między sobą.

Mimo wszystko, cytat który wybrałeś jedynie potwierdza opcjonalność większości z tych elementów, które tak Ci niesamowicie przeszkadzają. Życzę trafniejszego wyboru następnym razem

I, hahaha, gdzie Ty u mnie widzisz "focha"? Podoba mi się ta mentalnośc Kalego - ja go nazwę dzieciakiem, no bo przecież mam rację. On mnie? - O mój boże, na pewno się obraził za wcześniejsze i próbuje mi się jakoś odgryźć!
 
Issander jest offline