Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 16:36   #12
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Załóżmy jednak, że gracze postanowili prowadzić tylko ogólnikowe, zdawkowe rozmowy...
Załóżmy, że tak nie postanowili. Są przecież dorośli. Mogą rozmawiać o wszystkim, co wielokrotnie podkreślasz.

Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Sprawozdanie typu "wymieniliśmy się informacjami na temat naszych zawodów (umiejętności) przed inanisem", to "włażenie z butami w prywatność", jak rozumiem?
Napisałem, że to naiwne założenie, że gracze będą tylko o czymś takim rozmawiali. Sesja stałaby się szybko niczym innym jak klepaniem w klawiaturę okrągłych zdań o niczym. Ale zainteresowałeś mnie. Co dzieje się w sesji po takim sprawozdaniu, z którego nic nie wiesz, które dotyczy ludzi, których nigdy nie spotkałeś?

Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Mimo wszystko, cytat który wybrałeś jedynie potwierdza opcjonalność większości z tych elementów, które tak Ci niesamowicie przeszkadzają. Życzę trafniejszego wyboru następnym razem
Kot ma ogon z tyłu. Życzę nauczenia się czytania ze zrozumieniem.


Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
I, hahaha, gdzie Ty u mnie widzisz "focha"? Podoba mi się ta mentalnośc Kalego - ja go nazwę dzieciakiem, no bo przecież mam rację. On mnie? - O mój boże, na pewno się obraził za wcześniejsze i próbuje mi się jakoś odgryźć!
Właśnie tutaj. Ale szkoda mi czasu na analizę psychologiczną. Naprawdę.

Zadajesz pytanie dlaczego nie wyszło. Odpowiadam na nie. Ty zaczynasz polemizować z moim zdaniem, koniecznie usiłując udowodnić, że Twój pomysł był świetny, a ja go nie pojąłem. Może. Tylko prawda jest taka, że w którą stronę tego kota nie obrócisz to on zawsze jest czarny. Przedstawiłeś jakiś pomysł, który się nie spodobał. NIKT się nim nie zainteresował, nie wypowiedział się na jego temat do czasu aż nie zacząłeś sekcji zwłok. (Pominę złośliwe pytanie czy dopiero teraz otrząsnąłeś się z szoku po nieudanej rekrutacji? Bo naprawdę średnio mnie to interesuje). Do nikogo nie dotarłeś z tamtą rekrutacją, więc odpowiedź sobie na proste pytanie: czy to TY popełniłeś błąd wybierając takie a nie inne założenia sesji, czy to TY jesteś winny temu, że tak a nie inaczej je przedstawiłeś; czy to WSZYSCY inni są kretynami i cie nie pojęli.

Dosyć mam tej wojenki w piaskownicy. Było pytanie - była odpowiedź. EOT.


-----
..
 
Aschaar jest offline