Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 17:42   #13
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Skoro masz dość tej "wojenki", jak sam to nazwałeś, to będzie krótko - pominę drobną polemikę.

Przede wszystkim, od początku byłem świadom tego, że tamta sesja nie będzie popularna, a odkąd zupełnie nie wyszła, że w wielu względach posunąłem się za daleko - co nazywasz błędami - ale nie byłem do końca pewien, w których - stąd ten temat.

Teraz Ty odpowiedz sobie na jedno proste pytanie - dlaczego wziąłem pod uwagę zdanie wszystkich osób wypowiadających się przed Tobą, a z Twoim jednym polemizuję? I zgodnie z zaproponowanym przez Ciebie rozumowaniem odpowiedz sobie, czyja to wina...

Po pierwsze, Twój post nie zawierał ani cienia rady czy sugestii, czegoś co mogłoby mi pomóc przy kolejnych rekrutacjach, przez co w zasadzie jest niezgodny z tematem, ale cóż.

Po drugie, przyczepiłeś się akurat do tego elementu, przy którym wielokrotnie wspominałem, że jest opcjonalny, że zależy od graczy, etc. Dlatego właśnie polemizuję.

Na tym rzeczywiście możemy zakończyć tą dyskusję
 
Issander jest offline