Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 18:49   #68
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Arrow

-Witam- odparł beznamiętnie Hayze i ukłonił się- Mój pan chciał zobaczyć z bliska jedną z pańskich pracownic. Chodzi o Okami. Mój właściciel chce zachować anonimowość, dlatego też wysłał mnie. Planuje wynająć ją na dość długi czas, kazał również przekazać... jeśli jego rekcję okażą się dość pozytywne, że planuje odkupienie wspomnianego fembota. Jest gotów zapłacić sporą kwotę. Nade wszystko jednak polecił mi poświęcić - przerwał na chwilę jakby nazwanie androida na ty było dla niego czymś trudnym- jej i pański czas na moje krótkie rozpoznanie. Mój właściciel kazał przekazać- z syntezował z rdzenia pamięci głos bohatera z opery mydlanej jaką oglądała Ayumi, baryton- Współpraca bardzo się opłaci. Dla obu stron. Proszę o krótkie spotkanie mojego RA.107 z waszą wspaniałą Okami. Dziękuje z góry.

Pale ponownie się skłonił i czekał na odpowiedź.
 
Pinn jest offline