Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 22:17   #119
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich współgraczy i szanownego MG
Dzięki Armielu za danie szansy zagrania w Twojej sesji i od razu mam kilka pytań.
Jak rozumiem amnezja dotyczy tylko ostatnich wydarzeń. Mój bohater pamięta kim jest, jak się nazywa i inne podstawowe informacje o sobie.
A jakie jest jego ostatnie wspomnienie?
Huang Gang Chi mieszkał w Szanghaju, a teraz jest w jakieś dżungli. Dobrze byłoby wiedzieć, co zapamiętał jako ostatnią rzecz. Raz by wpisać to w post dwa, by kombinować jak się tutaj znalazł.
I drugie pytanie: nasi bohaterowie też są nadzy? Czy może mamy na sobie jakieś łachmany?

I trzecie pytanie zarówno do MG, jak i Imoshiego, jak ma się sprawa z językami, bo mój bohater poza chińskim, a dokładnie mandaryńskim i wu (czyli dialektem szangchajskim) to innymi językami nie włada. Jak ma się sprawa z komunikacją zatem? Damy radę pogadać, czy tylko miganie nam pozostaje?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline