Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 23:23   #122
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
No więc tak:

Pierwsze uno: Witam wszystkich współgraczy jako wasz nowy komandos, również z amnezją, tylko, że na własną prośbę nieco większą - żadnych wydarzeń z życia, historii, nic. Tylko wiedza i umiejętności. I godność. Mam przy tym dla szanownych ludzi złą wiadomość - z powodu braku przyzwoitości naszego MG (Nawet mój apel na docu, z jaskrawym kolorkiem nie przyniósł skutków...Skoro są tu robale wyżerające ludzi od środka, to nasze postacie mogły też w tajemniczy sposób mieć ubranka. ), oraz faktu, że Imoś (Tzn. Francis ;3) nie umie sobie zrobić ubranka z tego co natura dała, będziemy w najbliższym czasie paradować na golasa. Więc bójcie się. ;3

Drugie uno: Pin, jeśli chodzi o język, to Francis zna tylko angielski, i zmieniać KP, by umieć chiński, który i tak mi się zbytnio nie przyda (Jesteśmy na terytorium Japonii, bardziej japoński się przydałby, poza tym - czy ktokolwiek z teamu gada po chińsku? ), więc jestem za opcją, byś editnął swoją KP, tak by znać angielski, bo bez tego to z żadnym człekiem z teamu się nie porozumiesz. (Chyba.) Więc napisz tu/na docku, czy dopisujesz angielski, czy gadamy na migi. (Co, byłoby całkiem fajnym humorystycznym wątkiem, w naszym małym, interaktywnym opowiadanku grozy.)
 

Ostatnio edytowane przez Imoshi : 06-05-2012 o 23:27.
Imoshi jest offline