Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 11:46   #126
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pinhead... ja tu chciałem na docu jakiś dialog migowy zrobić, a Ty mi wyskoczyłeś z postem, że mówisz coś tam do mnie, ja na Ciebie dziwnie spoglądam, i sobie idziesz po uprzednim pokazaniu, żebym szedł za Tobą.
Francis zapewne nie zczai o co chodzi, ale... dziwne spojrzenie? Dobra, niech zostanie, dostosujÄ™ siÄ™.
A tak poza tym, mogę wiedzieć kim jest Twoja postać? Ja wiem, że fabularnie Francis nie powinien, ale przecież Imoś umie oddzielić wiedzę swoją od wiedzy postaci.

Betterman... ale te moje pomysły były tylko dla Was, utworzone dzięki memu szatańskiem... znaczy się, memu dobremu sercu. Ja nie mogę ich używać... to by było niezgodne z konstytucją, znaczy się byłoby zgodne, ale bardzo... złe! Tak, właśnie tak!
 
Imoshi jest offline