Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 11:59   #127
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Imoshi nie przesadzajmy przecież nie znpcowałem twojej postaci i nie kazałem jej nic dziwnego, strasznego, czy amoralnego robić
Ot, zwykła ludzka i całkowicie naturalna reakcja zagubionego człowieka na całkowicie mu obcy język i zachowanie. Wydaje mi się więc, że nie przekroczyłem żadnych granic, ani kompetencji.

Zachowanie Huanga wynika z jego charakteru i tego na razie nie zamierzam tłumaczyć. Zapewne wyjdzie w trakcie gry. Nie zdradzę też kim jest Huang i czym się zajmował, zanim schwytali go. Po co psuć ewentualną niespodziankę. Ot, taki nagi Chińczyk po środku dżungli i tyle.

Co do zagadania na migi, to nie widzę problemu. Zawsze możesz to jeszcze zrobić. Przecież Huang nie uciekł od ciebie niczym struś pędziwiatr w siną dal. Po prostu nie oglądając się, czy twój bohater za nim idzie ruszył przed siebie.
Masz więc czas i możliwość. Jak zareaguje Huang, to już zależy co na te migi do niego powiesz.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline