Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 17:44   #74
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Zbliżające się syreny kazały mu się spieszyć. Podjął już decyzje. Znał priorytety. Wbiegł na piętro. Przez chwilę zbadał ciało z widocznym kręgosłupem i kawałkami głowy oraz mózgu. Czerwono-pomarańczowa utwardzana polimerowa kurtka zdecydowanie świadczyła , a przynajmniej tak mu się wydawało o przynależności do Dragonfire.

Polują na mnie? Jeśli tak to jak mnie znaleźli? Jeśli nawet stąd ucieknę policja ma mnie na nagraniu( o ile napastnicy nie zajęli się systemem monitoringu z uprzedzeniem <bardzo prawdopodobne>). Jednak w pewien sposób jestem usprawiedliwiony...-
android zaczynał myśleć powoli jak człowiek- Jeśli to przedostanie się do mediów mogę uznać mnie za bohatera. Jeśli...
Wbiegł przez rozwalone drzwi.

-Okami najkrótsza trasa ucieczki. Okno, boczne wyjście, może w piwnicy jest wejście do kanałów?- powiedział bardziej żarliwym głosem, nowa osobowość powoli wracała na swoje miejsce choć i tak być niesamowicie nieludzki w swoim ochroniarskim stanie czuwania.
 
Pinn jest offline