Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 18:58   #12
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
Dylematy, dylematy...

Obrazek wygląda ładnie. Mechanika też. Cube uwielbiam. Od psychicznej jedynki, przez przekombinowaną dwójkę, po cudownie kafkowskie Cube Zero. Tytuł sesji brzmi zachęcająco, zaburzenia poczytalności i psychotropy, to to co my zwyrodnialcy z działu Horror kochamy najbardziej. Tylko...

Kurde, troszkę nie czuję jeszcze twojego pomysłu na sesję. Klimatu, stylu etc. Może jakiś akapit fabularnej zajawki? W celu poznania stylu niby mogę sobie zajrzeć do twojej rozpoczętej już sesji, ale sam przyznasz, że troszkę ona tematycznie odbiega od tej tutaj

Albo przynajmniej czy ktoś mógłby w trzech słowach przybliżyć co to jest ta Amnesia ramolowi, który przygodę z grami komputerowymi zakończył na pierwszych Goticach? Tytuł brzmi ciekawie, ale pierwsze na co trafiłem w sieci (chyba oficjalna strona gry), to dziesięć minut nudnawego gameplaya, w którym motywem przewodnim są niezbyt pracowicie wyrzeźbione w 3D studio anonimowe i mdławe lochy. Czuję się raczej odstraszony niż zachęcony. Ktoś mnie wyprowadzi z błędu? ;]
 
__________________
Show must go on!
Gryf jest offline