Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 19:25   #13
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Jeżeli idzie o cechy szczególne Amnezji wśród horrorów: survival polega na ograniczonych ilościach źródeł światła - przebywanie w ciemnościach sprawia, że postać ma przywidzenia i traci zdrowie psychiczne - podobnie jak w mojej sesji. Do tego w przeciwieństwie do większości horrorów nie masz możliwości zaatakowania potworów - musisz się chować, unikać - a wtedy z kolei spędzasz czas w ciemnościach... Natomiast fabuła jakaś wybitna, moim zdaniem, nie jest.

Myślałem nad napisaniem prologu, ale ostatecznie postanowiłem rozegrać go tak jak i resztę przygody. Choć teraz jak o tym wspomniałeś, rzeczywiście mógłbym dorzucić do rekrutacji jeszcze jakieś wprowadzające side-story. Nie wiem tylko, kiedy znajdę na to czas.
 
Issander jest offline