Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2012, 21:09   #19
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Kurcze, wspomniałeś o "Cube" i jakaś dziwna moc ściągnęła mnie do Twojej rekrutki, chociaż zazwyczaj tylko przeglądam nazwy sesji, mruczę pod nosem i zamykam zakładkę. To niemalże jak przeznaczenie. Niemalże.

Sierak chce zagrać sobą, a ja postacią z filmu! O! Tzn. może wyślę KP, zobaczymy. Bo gdyż ja wszystko robię wolno, więc jeśli masz brać najszybciej wysłane karty, to się na bank nie załapię

Ale zastanów się nad propozycją Armiela. Bo widzisz, nawet każda kobieta potwierdzi Ci, że lepiej wolno i z zaangażowaniem, niż szybko i byle jak Napisać KP, oczywiście.

Aha, i jeszcze jedno- jeśli chcesz uniknąć odrzucania KP, to masz problem. Serio.
Ale wiesz co? Jest też jaśniejsza strona sytuacji- im więcej KP musisz odrzucić, tym popularniejsza (czytaj: lepsza) była Twoja rekrutacja!

PS:
Cytat:
(...) albo bym się czuł głupio względem tych, co się postarali i nie zdążyli, albo tych, co się nie postarali, no ale byli szybcy.
To Ci, którzy się nie postarali, powinni czuć się głupio, nie Ty. Serio.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline