Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2012, 07:58   #75
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Okami podjęła błyskawiczną decyzję. Szybkim ruchem doskoczyła do okna i lekko uchylając żaluzje wyjrzała na zewnątrz, o czym powiedziała:
- To ty musisz uciekać. Ja tutaj zostaje. Wyczyszczę zapisy wideo i pogada z policją. Na końcu korytarza jest wejście na dach, tamtędy możesz wydostać się z budynku. Tylko uważaj na lecące w naszą stronę patrole. Miejmy nadzieję, że nie będą obserwować dachów. Dwie ulice stąd jest niewielki parking, tam stoi mój aerocar. Tutaj masz kody do niego. - androidka przekazała Hayze’owi niewielką srebrną kostkę w HR - Ukryj się gdzieś. Najlepiej gdzieś pod ziemią lub tam gdzie jest duży ruch w HR i Głębi. Wtedy trudniej im będzie cię namierzyć. Naładuj baterie i bądź cały czas w gotowości. Dokładnie za cztery godziny, dokładnie podkreślam, bądź w tym miejscu - kolejna srebrna kostka z namiarami na miejsce w Głębi poleciała w stronę androida - Tyle mogę dla ciebie zrobić.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline