Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2012, 22:39   #121
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
- Dobra. Jak chcecie.- Rzucił kapitan jeszcze przez ramię.- Możecie iść, tylko błagam was na niebiosa, niech nic się nikomu nie stanie w ruinach. Odpowiada pani za to, pani bosman.-
Dzikiemu już chyba wystarczy tego dobrego, kapitan więc ponownie skrył Surję w przynależnej jej pochwie przy swoim pasie i ukrył pod płaszczem.
- Koss, też możesz iść, jeśli chcesz. Wolę, żeby patrzył na to "ratowanie mienia" jakiś mag, niż żeby przypadkiem ktoś jeszcze coś dzisiaj spieprzył.-
Tymczasem, jak z logiki to wynika, zadaniem reszty jest "ratowanie mienia" na okręcie, czyli naprawianie jego, siebie i możliwie dużej liczby sprzętu.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline