Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2012, 20:28   #24
Matemaru
 
Reputacja: 1 Matemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodzeMatemaru jest na bardzo dobrej drodze
Widząc tak piękną kobietę na chwile myśli Matthew'a zawędrowały w niebezpieczne rejony, a jego oczy zabłyszczały. Jednak trwało to ułamek sekundy i gdy kobieta usiadła naprzeciw niego jego oczy znów przybrały wyraz obojętności. Gdy usłyszał jej imię lekko skłonił głowę, odpowiadając:
-Witaj Jessico, przedstawiać się chyba nie muszę gdyż sama do mnie dotarłaś. - lekko się uśmiechnął - A więc jesteś przyparta do muru? Cóż nie jestem pewien czy w trafiłaś do odpowiedniego człowieka. Ale wysłucham Cię Jessico.
To imię w jakiś tajemniczy sposób idealnie pasowało do tej fascynującej kobiety. Był twardym gliną ale po ostatniej akcji potrzebował chwili spokoju, jednak zafascynował się słowami tej kobiety. Dlatego odpowiedział:
-Pozycja rzecz nabyta i niezbyt ważna, więc jakoś nie przejmuję się nią i ludźmi wydającymi rozkazy. Opowiedz mi o tym mężczyźnie, kim jest i dlaczego on Ci zagraża? Dopiero wtedy udzielę odpowiedzi.
W myślach jednak już praktycznie był przekonany pomóc Jessice, wolał jednak uzyskać potrzebne informacje.
 
Matemaru jest offline