Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2012, 21:14   #116
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Ekhem, Panowie, nie chce być defetystą, ale wydaje mi się, że ta trójka to tylko straż reszty bandy z głębi jaskini. Na mapie MG widać "otwarte" odnogi gdzie pewnie jest coś więcej niż trzech marnych zielonych. W końcu tych paru obszarpańców nie wystawiało by tak widocznego znaku swej obecności przed jaskinią. Jak zrobimy to wedle wszego planu, to może się okazać, że przynajmniej jeden, jak nie wszyscy, polecą ostrzec resztę i będziemy mieli ich szybko na głowie.

Może spróbujemy ich załatwić wszystkich, cicho w jaskini. Na razie o nas nie wiedza. Kilka bełtów, może żądło i będą unieruchomi. Potem reszta może podbiec z zaskoczenia i dobić. Ja się uda, to będzie można dalej penetrować jaskinie, bez wzbudzania alarmu a jak nie, to i tak, możemy wrócić do waszego planu, jak zleci się większa grupa. Kto wiem, może tam jest coś większego i warto zostawić sobie "pułapkę" na to coś właśnie?

Co wy na to?
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline