Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2012, 12:25   #18
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Arashi pokręcił z niesmakiem głową widząc rozgrywający się przed nim spektakl.

Spójrz na nich. Banda idiotów, manipulowanych przez swoich władców.
Widzę.
Nie wiedzą nic o wojnie, o walce. Widzą swoją wolność i samodzielność, za którą zapłacą krwią.
Obaj wiemy że jest to waluta najczęściej wydawana w sprawie wolności.
Tak...
Mógłbym zabić ich wszystkich bez żadnego problemu.
Prawda.
Gdybyś ty chciał ich zabić, nawet by nie zauważyli.
Też prawda.
A oni chcą ich wysłać przeciw cesarskim. Daj mi pół setki dobrych najemników, a za pomocą wojny podjazdowej i głodu sprawię że dziesięciotysięczna armia złożona z nich rozpadnie się na kawałki.
Mam ogromną wiarę w twoje niezrównane umiejętności dowódcze.
Sarkazm, Anathar? Wiem że stać cię na więcej.

Nastąpiła chwila ciszy.

Gdy znajdziemy ostrze, wrócimy tu by walczyć z cesarskimi.
Tego się nie spodziewałem.
Dzięki tobie nie możemy już wrócić na południe. Równie dobrze mogę sobie stworzyć reputację na północy.
Wiesz że równie dobrze możemy nie wrócić z północy, prawda?
Wiem.

Na tym skończyła się kolejna z wielu wewnętrznych konwersacji Buredo. Zostawiało go to w sytuacja, w której nie wiedział co robić.
Prościej rzecz ujmując Buredo Arashi był znudzony.
Nie pił alkoholu od lat, wychodząc z założenia że nigdy nie zależy przytępiać swoich zmysłów, więc tocząca się dookoła zabawa nie imponowała mu.
Wątpił by znalazł się tu ktoś z robotą do wykonania.
Równie dobrze mógł znaleźć jakieś w miarę odludne miejsce i potrenować. Nikt nie jest doskonały, prawda? Jedyną pasją Arashiego poza walką było malowanie, a na to było już zbyt późno.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline