Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2012, 19:45   #15
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Lars był już konkretnie wypity. Ale posiadał rzadko umiejętność walki również w takim stanie, zarówno on jak i jego chłopcy. Pili często i mocne trunki. Pomagały zabić strach lub wyrzuty sumienia. O ile wszyscy z nich je mieli. Czasem jedno i drugie.

-Kto kurwa wymyślił te jebane manewry?- w kółko pytał się każdego Lars
-Ty lepiej wymyśl jak zdobyć proporzec.- rzucił do niego drugi dziesiętnik. Lothar jedyny który tolerował Larsa i specyfikę zarówno jego osoby, jak i jego ludzi.

-Nie ma co się pierdolić, zrobimy rozpierdol.-rzucił starszy Szabliński. Szykowałem z chłopakami to cacko cały dzień. Wskazał na coś w krzakach
-Widzicie tamte dziurę. Tą obitą deskami z jednym wejściem. Drugie zablokowali od środka. Taka ich kryjówka. Wąskie wejścia kilka metrów max na jednego chłopa. Wejdziemy max pojedynczo a w głównej pewnie na nas czekają. Przewaga liczebna psu na dupe.-skwitował. -Jednak nie nazywam się Szabliński, gdybym nie znalazł sposobu jak to rozpierdolić.
Chłopcy wytoczyli kulę była ogromna ze dwa metry średnicy.
-Głównie siano, trochę innych pierdół. Podtoczymy podpalimy. Będą musieli wybiec bocznym wyjściem jak je odblokują. A tam będziemy czekać na nich my wzorem tego jak oni na nas by mogli tam.
-To tylko manewry -zauważył ktoś z ludzi Lothara
-Nie wolno nam używać broni, ani nikogo zabić. Tyle zapamiętałem z odprawy. O podpalaniu nic nie było.-rzucił Lars wzruszając ramionami. Plan prosty i skuteczny. Miejmy nadzieję że drugie wyjście działa dobrze pomyślał.
-Jeśli to pozwoli nam szybciej to skończyć. Masz u mnie kolejkę. Zaczynajcie.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 13-05-2012 o 19:48.
Icarius jest offline