Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2012, 21:59   #215
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Valentine odetchnął ciężko.
- Ja czuję się dobrze, a ty nie potłukłaś się za bardzo?- Zapytawszy dźwignął się na nogi, podnosząc jednocześnie swoją pierwszą oficer.- Moje wyjście pewnie wywołało burzę, co?- Rzucił żartobliwie.- Przepraszam, że narażam was ustawicznie na różne nieprzyjemności...-
Kapitan pod pozorem sprawdzania, czy pierwsza nie złamała nic sobie pozwolił sobie przejechać pobieżnie dłońmi po jej ciele, ale do niczego więcej nie doszło. Gwarantuję, że nie doszło!
Kapitan otworzył drzwi do swojego pokoju i spojrzał na swoją zastępczynię wzrokiem "Czy chcesz wejść?". Iaculisa nie musiał o to pytać, on i tak wszędzie był u siebie.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline