Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2012, 22:11   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tomasz Soszyński

Tomek uśmiechnął się słysząc słowa dziecka zawsze bawiła go otwartość dzieci i zakłopotanie rodziców korzystając z chwili spokoju postanowił wytłumaczyć chłopcu jak się sprawy mają

- Wiem, że to z boku wygląda fajnie, ale ja muszę na tym jeździć, bo mam chore nóżki, przez wypadek, ale uwierz mi, że wolałbym być zdrowy, po za tym jak będziesz dużo trenował i słuchał mamy to też będziesz taki fajny, może spróbuj pojeździć na rowerze ? - puścił oko do malca i uśmiechnął się szeroko, miał nadzieje, że choć odrobinę zmniejszył traumę spowodowaną tą sytuacją

Tymczasem powrócił Anglik ciągnąc za sobą wąż strażacki ~Woda no tak! Że też sam na to nie wpadłem~ zanim zdążył się zorientować już byli na zewnątrz, starał się na nadążyć za słowotokiem anglika z każdym jego słowem coraz bardziej rosło w nim przekonanie, że ma przed sobą schizofrenika.
W innych okolicznościach pewnie posłałby po "miłych panów w białych kitlach”, ale że przed chwilą został uratowany przed atakiem morderczego sprzętu elektronicznego postanowił na chwile zawiesić swoje wątpliwości i trzymać się blisko nich tak na wszelki wypadek. Doścignąwszy nijakiego Doktora(s chwile to zajęło, bo biegał naprawdę szybko) spróbował poukładać sobie to wszystko w głowie

- Jak napisał twój zacny krajan "W tym szaleństwie jest metoda", czyli jeżeli dobrze rozumiem przylecieli do nas Marsjanie i spowodowali przebrali się „Atak morderczego sprzętu elektronicznego 4 " żeby ukraść Ślązakom trochę węgla? A do tego dla niepoznaki przebrali się za świętego mikołaja? Powinni uważać, bo ich jeszcze coca - cola pozwie. Biedny Śląsk jak nie prusacy, to naziści jak nie naziści to kosmici – westchnął - A właśnie nazywam się Tomek Soszyński dziękuję za pomoc

- Dołączam się do pytania Doktor, czego dokładnie? Przypominasz mi trochę moich znajomych z politechniki oni też lubią babrać się w kabelkach i mają szalone koncepty. Ale wtedy byłbyś inżynierem... porzucił na chwile tą kwestie i zwrócił się do dziewczyny, która zaczynała mieć wątpliwości względem jego osoby
- O mnie się nie martw, jestem super kaleką. Naprawdę jak wy sobie poradzicie to ja też nie uwierzysz, jaki ze mnie ninja - parkurowiec jak wy sobie poradzicie to ja tym bardziej - stwierdził z pewnością w głosie.

Starał się być miły, bo już dawno przyzwyczaił, że ludzie różnie reagują przy pierwszym kontakcie z osobą niepełnosprawną a jemu zależało, aby zostawić dobre pierwsze wrażenie, reprezentował wszakże dość charakterystyczną grupę społeczną i nie chciał żeby zbyt obcesowa odpowiedź zraziła rozmówce do dalszych kontaktów z ogółem, który często potrzebował pomocy

- I z całym szacunkiem Katowice to nie żadna wioska, prawa miejskie otrzymał ładnych parę wieków temu i posiada jedne z najbogatszych w tej okolicy złoża naturalne. - wytłumaczył Damesie
 
Brilchan jest offline