Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2006, 21:36   #65
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Abadon wyraźnie poweselał.

- Wielu wychwala Entropie i wylicza jej zalety. Ja jestem do niej nie przekonany. W każdym razie. Myślę, że wiesz już sporo. Znasz Paradoks i Paradygmat. Poznałeś zarówno Sfery jak i Domy. Bardzo dobrze. Czy jest coś, co jeszcze chcesz wie....

Wzrok Abadona zaczął krążyć po sali. Zmarszczył Brwi. Podniósł prawą rękę na wysokości oczu tak by zasłoniła mu cały pokój i bardzo cicho wypowiedział parę słów. Iustus siedział nie pewny, co ma robić. Po chwili jego nauczyciel się odprężył.

- Nie najwyraźniej coś mi się tylko zdawało. A więc czy chcesz o coś zapytać? Jak nie to proponował bym ci powrót do książek do obiadu a potem myślę że wypadłoby byś poznał resztę z naszych podopiecznych. Wiem, że największych łobuziaków już poznałeś.

Ostatnie zdanie zostały wypowiedziane tonem, który wahał się od nagany do zrezygnowanego rozbawienia. Najwidoczniej nie raz miał do czynienia z tymi "łobuziakami".
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline