Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2012, 00:40   #95
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
- Dziewczynki w klatce, która decyzją prawdziwego magika została w niej zamknięta, a ludziom zakazano się zbliżać. Więc nie pierdol mi tu o małej dziewczynce, bo dość już w życiu widziałem, by nie dać się nabrać na taki numer. - wycedził Vogel, stając tuż przed Albertem. - I chuj mnie po prawdzie boli, na czyjej smyczy latasz i komu musisz kablować. Chcesz marnować pergamin, to sobie pisz, nie będę przeszkadzał. Jak nie wiesz, to konfabuluj. Nie uczą już tego na akademiach?
Ale jeśli wydaje ci się, że ktokolwiek tutaj dba o to, co nabazgrolisz albo doniesiesz jakiejś bandzie stetryczałych dupogniotów ze stolicy, to się kurewsko mylisz.
Powiedziałem, dziewka zostaje w klatce, klatka zostaje przykryta. Karmią ją na zmianę kobiety. Nie wystawiaj mojej cierpliwości na próbę, guślarzu i nie próbuj nic z nią kombinować.
Dość debatowania, wkrótce zacznie zmierzchać, trzeba nam w drogę.


Obszedł wóz, sprawdzając koła i osie, mocowanie klatki i plandeki, wreszcie dyszel.
Będąc z drugiej strony wozu, gestem wezwał Kislevitę.
- Nie dało się nie zauważyć, że w kwestii wiedźmy podzielamy potrzebę powzięcia stanowczych metod. - mruknął, uśmiechając się lekko, samymi ustami. - Znasz większość z nich. Któreś będzie próbowało uwolnić dziewkę? Co wiesz o tym kuglarzu?
 
__________________
Now I'm hiding in Honduras
I'm a desperate man
Send lawyers, guns and money
The shit has hit the fan
- Warren Zevon, "Lawyers, Guns and Money"
Cohen jest offline