Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2012, 21:16   #17
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
ElCiesiel od początku nie daje oznak życia. Na razie utrzymam jego postać przy życiu, nie chcę, żeby tak po prostu wyparowała, a już niedługo będę miał aż nadto sposobów, żeby ją uśmiercić. Spaiker - siłą rzeczy w sesji takiej jak ta ważniejsze jest to, co odczuwa postać - strach, zagubienie... i tak dalej, a nie akcje. Te oczywiście też będą, ale na razie Wasze postacie są kierowane siłą narracji w jedynym słusznym kierunku (jak to bywa w prologach), same też nie mają jeszcze żadnej w zasadzie wiedzy, żeby decydować o jakichś znacznych działaniach... Być może to moja wina, że źle oddałem klimat, za mało skupiając się na przeżyciach postaci, ale wydawało mi się, że reszta to "załapała".
 
Issander jest offline