Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2006, 17:39   #32
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Dzień dobry...Niestety nie wiem, gdzie w obecnej chwili przebywa pan Yerga. Czy może mogłabym panom w czymś pomóc?
Głos młodej, dość wysokiej, smukłej jak brzoza dziewczyny zabrzmiał niespodziewanie matowo, lecz była w nim jakaś niezwykła miękkość. Spojrzenie lekko skośnych, zielonych oczu było uważne, lecz zarazem spokojne.

Nagle wiązanie jej skórzanego kaftana poruszyło się, wybrzuszyło i wysunęła się zza niego spiczasta, ciemnobrązowa główka o ciekawskich paciorkowatych czarnych oczach i ruchliwym nosie hojnie obrośniętym lekko drgającymi wibrysami.
Po chwili łasica siedziała już na ramieniu dziewczyny i z lekko przekrzywionym łebkiem wpatrywała się błyszczącymi oczkami w strażników.

Młoda kobieta lekkim ruchem odgarnęła z czoła opadający za bardzo na policzek pukiel czarnych włosów.
[user=18]Czy wiem gdzie mieszka właściciel, lub gdzie mogę go znaleźć, gdyby było trzeba?[/user]
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline