Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2012, 09:36   #1504
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
W odpowiedzi na słowa gościa w kombinezonie pukam się w czoło, dając mu do zrozumienia co o tym myślę.
-Po cholerę nam wsparcie, które nie chce nas wspierać. Zapomnieliście że celem tej misji jest zmiennokrztałtny? Zajmujcie się dalej pierdołami. A jeśli będziemy potrzebować pomocy to pomożemy sobie sami bo wy i tak nie zdążycie na czas.
Wkurzona idę dalej rozstawiając kamerki, aż do kury. No świetnie, najpierw krowy teraz kurczak, robi nam się wesoła farma. Co będzie następne, prosiak? Old McDonald had a farm. Ija ija o!
- To nie jest zmiennokształtny.- oświadczam z całą pewnością na jaką mnie stać w obliczu tak niecodziennego zjawiska jakim jest drób w kosmosie. Przykucam, wyciągam rękę i mówię do kury:
- Cip cip cip chodź do mnie malutka.- a potem szeptem do reszty-Jeśli podejdzie łapcie ją.
Jeśli nie podejdzie to strzelam do niej z ogłuszacza (ale tylko wtedy jeśli wiem że ptaszysku to nie zaszkodzi). Jeśli kura ucieknie, nie będę jej gonić tylko z bronią w pogotowiu konsekwentnie kieruję się w stronę obcego.
 
Agape jest offline