Wątek: Mafia I
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2012, 19:55   #5
Draz
 
Reputacja: 1 Draz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodzeDraz jest na bardzo dobrej drodze
Sklepikarz?!

Droga Lucy! Przypominam Ci, że Eric Waller, mimo, że wyrzekł się nazwiska naszego ojca, jest moim starszym bratem! On się mną zajmował całe życie, ponieważ tatko często nie wracał ze swoich pijackich imprez. Wiem o nim wszystko, między innymi to, że nie posiada pistoletu, który był użyty przy mordrestwie jego ukochanej Julii! Wiem natomiast, że posiada broń długą, ale to na wypadek napadu na sklep. To oskarżenie jest ohydne i lepiej zastanów się droga Lucy, co mój brat teraz może czuć!

Natomiast chciałbym wszystkim przypomnieć, że policjant także może być naszym przeciwnikiem i tylko podpowiadać nam fałszywy trop. Jednak nic o nim nie wiem, więc nie chciałbym wysuwać bezpodstawnych oskarżeń. Śledczy FBI, jęśli słyszysz mój głosu pośród tłumu, wydaje mi się, że pownieneś sprawdzić na początku właśnie jego.

Wydaje mi się natomiast logiczne, że myśliwy nie przepadał za Julią i pójdę w ślady brata i głosuję za panem A. Redekerem, myśliwym.
Zapłacisz za to, że zadarłeś z naszą rodziną!
 
Draz jest offline