Wątek: Mafia I
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2012, 21:25   #11
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Obawiam się, że osobiste animozje, jakie narosły w mieszkańcach naszego miasta przez tyle lat, nijak mają się do działalności mafii - stwierdził listonosz. - Zamiast na dawnych zatargach, skupić powinniśmy się na twardych dowodach. Z osób widzianych na miejscu zdarzenia, pan Redeker, myśliwy łatwo udowodni, że jest niewinny, ponieważ nie posiada pistoletu, a broń śrutową. Za pana Bensona, właściciela frytkarni mogę poświadczyć - jest moim sąsiadem, bywałem u niego i wiem, że nie ma pistoletu. Za niewinność pana Wallera, sklepikarz nie potrafię poświadczyć, ale robią to inni.

Winnym wydaje się więc pan Bones, policjan. Jednak z wydaniem wyroku zaczekajmy na jego obronę.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline