Wątek: Mafia I
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2012, 16:03   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Spojrzałem po wszystkich obecnych. Szybko podliczyłem głosy 11:2 (jak są pomyłki to coś może i przeoczyłem: wróżka i taksiarz chyba tylko na gościa od frytek).
- Winny jest gość od frytek - Marc Benson. Już uzasadniam czemu tak mówię. Wydaje się, że mamy tutaj przytłaczającą większość 11:2. Pragnąłbym zwrócić uwagę na ludzi, którzy szybko zmieniają zdanie. Najpierw wuefista chciał mnie zlinczować po czym ochoczo dołączył się do ataku na policjanta. Z drugiej strony to przecież wróżka pierwsza wskazała na policjanta, a gdy przytłaczająca większość na niego zagłosowała to okazuje się, że wróżka głosuje na kogo innego. Dla mnie to podejrzanie wygląda, bo to po prostu taktyka mafii rozdzielenia głosów. Czy są w zmowie? Nie wiem. Nie wiem kto jest mafią - czy policjant czy facet od frytek, ale właśnie te zmiany zdania wróżki i szybkość rzucania oskarżeń przez wuefistę przekonały mnie, że trójka mafii to wróżka, wuefista i facet od frytek. To są jednak wyłącznie poszlaki, bo i listonosz ustawił się w podejrzanym świetle, gdy niby znał Bensona, a nie wie jaką broń posiada. To jednak szczegóły. Choć mocno podejrzane jest milczenie policjanta to jednak zrzucam to na jego przemęczenie po nocnej zmianie. To wszystko skłania mnie do przekonania jak na wstępie.

Po chwili dodałem:
- Równoczesnie zdaję sobie sprawę, że mogą mnie teraz zabić czy to dlatego, że rzuciłem oskarżenia na niewinnych czy to dlatego, że dokładnie określiłem kto jest z mafii. No, ale cóż - tak bardzo zależy mi na dobru tego miasteczka, że mogę się poświęcić. Wszystko wyjaśni się, gdy zlinczujemy faceta od frytek. Jeśli jest winny, a jak dla mnie na 80% jest winny to prawdopodobnie wróżka i wuefista to jego kumple, jeśli natomiast jest niewinny to będzie trzeba usunąć policjanta. Niestety, ale zwalczanie mafii będzie czasochłonne i umrą z tego powodu niewinni. Chyba, że ostatni śledczy z FBI to profesjonalista i posprawdza odpowiednich ludzi, żebyśmy mieli kilku niewinnych.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 28-05-2012 o 16:07.
Anonim jest offline