Wątek: Mafia I
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2012, 19:30   #30
Sir_Michal
 
Sir_Michal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodzeSir_Michal jest na bardzo dobrej drodze
- Ty draniu! Chcesz zwrócić miasto przeciwko sobie, by ułatwić zadanie swoim kumplom? Sprytnie wskazałeś na policjanta, gdy wszyscy obwiniali ciebie. A teraz chcesz powiesić Marca Bensona. I to niby ja często zmieniam zdanie?

Wyszedł przed szereg, stanął pod szubienicą i zaczął swą przemowę.

- Najpierw wszyscy wskazaliśmy pana Redekera, był przecież jedyną osobą bez alibi. Ten jednak zaprzeczył wszystkiemu. "Nie posiadam pistoletu" powiedział, "sprawdźcie resztę". Posłuchaliśmy go. Wina spadła na policjanta. Tym razem duet student - taksówkarz sprytnie zrzucili winę na Marca Bensona. Być może... Być może był to zwykły przypadek. Ja jednak śmiem w to wątpić. Jeżeli ja miałbym typować mafię wskazałbym studenta, taksówkarza, myśliwego i policjanta. Bardzo umiejętnie wymanewrowali wszystkich głosujących nie po ich myśli. Chciałbym tylko zaznaczyć, że są to MOJE typy, mogę się mylić. Może któryś z mieszkańców zatańczył tak jak mu zagrano nawet o tym nie wiedząc. Listonosz jednak wyraźnie stwierdził, że Benson nie ma pistoletu, a wycofał się z tego, w co najmniej dziwnych okolicznościach.
Drogi śledczy, ja nie mam nic do ukrycia. Możesz mnie sprawdzić, możesz także sprawdzić, któregoś z moich domniemanych wspólników, nie mogę za nich poręczyć. Gdyby jednak okazali się niewinni to tylko wzmocniłoby moją teorię.

Ja swojego głosu nie zmienię, winnym jest policjant!
 
Sir_Michal jest offline