Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2012, 22:37   #1
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
[Mag: Wstąpienie] Lot Kruka II (rekrutacja dodatkowa)

Lot Kruka II
Kruki i Sokoły
Rekrutacja dodatkowa

-Wojna wstąpienia. Najstarszy konflikt w dziejach świata, gdzie stawką jest kształt samej rzeczywistości. Widzisz mój uczniu, wielu straciło już nadzieje, że ten konflikt uda się kiedykolwiek doprowadzić do ostatecznego końca. Taki też los spotkał Kruki.
-Że już nie istniało pojęcie frontu?
-Dokładnie. Wojna która nie jest wojną, każdy jest kolaborantem, każdy ma własną wizje, tym straszniejszą, że równoważną. To już nie proste równanie Unia zła, Nephandi jeszcze gorsi, Maruderzy niekiedy przydatni. W nagłym błysku okazuje się, że wszyscy żyjemy wymieszanym kotle gdzie granice się zacierają.
-Uwolniono dynamikę?
-Ha! Możliwe, może właśnie tak rzeczywistość leczy swe rany przed ponownym skrzepnięciem, poprzez pomieszanie ludzi, frakcji i poglądów...


Witam! Jest to rekrutacja dodatkowa, jak pewnie już potencjalni gracze zdołali zauważyć. Jest to cześć druga sesji lecz świeża osoba powinna czuć się równie dobrze, wymagana jest tylko znajomość dotychczasowego przebiegu sesji. Sesja rozgrywa się w Moskwie, koniec zimy, idzie wiosna. Jeśli ktoś zna część pierwszą, w tej zdecydowanie mniej strzelanin i trupów, klimat spokojny skupiony na tym co WoDziarze lubią najbardziej – knuciu. Gram też dośc mocno mechanicznie, więcej słów o moim stylu znajduje się w oryginalnej rekrutacji podlinkowanej na koniec, a także z samej sesji.

Świtało. Lecz nie tutaj, nie w zacienionej ruinie będącej kiedyś fabryką samochodów. Miast tego wszędzie rozchodził się zapach starej gumy oraz szczurzych odchodów. Pośrodku linii montażowej stała roznegliżowana kobieta. Czarne, skołtunione włosy lśniły od tłuszczu, szarawa skóra pełna była guzów, czyraków i ran szarpanych. Na twarzy niosła maskę, wykonaną z śmieci, lecz całkowicie zakrywającą oblicze. Śmiała się, a z każdą chwilą jej śmiech potężniał, złom drżał jakby w odpowiedzi. Ona też drżała szarpana jakimś quasi-erotycznym odczuciem gdy w niemal namacalnym akcie osnowy rzeczywistości zostały rozerwane, a wraz z nimi luźne kawałki metalu z impetem pofrunęły pod sufit wbijając się w beton. Śmiała się, krzyczała w spazmach, ledwo trzymając się na nogach. Szron pokrył jej skórę. Przez wyrwę w rękawicy, prezentującą się jak wrzód na powierzchni bariery dla przebudzonego oka, leniwie wypełzło coś. Coś – gdyż tak tylko zdrowy, nie skalany skalany umysł mógł skatalogować istotę spoza naszych wymiarów nie zaplątując się w sobie. I coś wniknęło w kobietę.
Kolejne dziecko zagościło w ciele mrocznej matki.


Dobrze, postacie. Do wyboru – postać przebudzonego maga, adepta (po raz kolejny szczegóły w oryginalnej rekrutacji). Ten wybór jest o tyle dobry, że nie musicie dobrze znać dotychczasowego przebiegu sesji, wystarczy po łepkach. Wady? Narrator musi kombinować jak wpleść was do fundacji. Więc pierwszą opcja – przebudzony mag, adept. Jak widać nie ma już możliwości innego nadnaturala ani początkującego przebudzonego...
Jednak! Są dwie postacie do przejęcia, kobiety. Tutaj lepsza znajomość samej sesji wymaga. Ale... Postacie nie zdążyły za bardzo nabroić w fabule.
Claire Duane – młoda eutanatoska. I to jest fajne, bo jest to postać początkująca. Znaczy to też, że przeczytawszy raz, niezbyt dokładnie podręcznik główny możesz brać postać Claire i ja Cię w świat maga będę wprowadzał. Postać ma ciekawy wątek indywidualny oparty na osobie Jovana – eutanatosa, znanego łowcy nephanadi który zyskał sobie ze strony moich graczy jakże miły przydomek Ponurego Żniwiarza.... Czemu?
Maya Jawaharlal – Bractwo Akaskic, adeptka. Postać na progu epifani... Co mogę powiedzieć więcej?

Czasz na kwestie techniczne. O przyjęciu decyduje zarówno staż na forum jak i jakoś kp. Jesteś nowy? Popisz się ładnym kp. Grasz na innym forum? Możesz dać mi parę linków. Jeśli chodzi o przejęcie postaci Claire – tutaj jest najłatwiej, może poproszę o próbkę literacką, może nie, na pewno będę pomagał, objaśniał nieścisłości, wprowadzał w maga przez cały czas.
Wszystko słać mi na e-mail: jhnwatherman@gmail.com
Podać nick z forum (wiem, oczywistość – dużo osób tego nie robi). W przypadku przejęcia postaci w treści e-maila napisać co i jak.
Nowe postacie w jakimś prostym do edycji formacie – lubię sobie bazgrać po waszych KP.
Termin: 24.06.12 , do końca dnia

Materiały:
Sesja: http://lastinn.info/sesje-rpg-swiat-...-i-sokoly.html
Komentarze: http://lastinn.info/komentarze-do-se...-kruka-ii.html
Rekrutacja: http://lastinn.info/archiwum-rekruta...-i-sokoly.html ([Mag: Wstąpienie] Lot Kruka II: Kruki i Sokoły)
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest teraz online