Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2012, 15:18   #526
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Kolejny, ostatni (nie licząc późniejszego posta dla Anonima) mój kawałek w rundzie. Gra jest Wasza.

Cryer wyszedł nie wiadomo kiedy, tuż po cudownym ozdrowieniu. Kościół jest daleko, do tego długa msza...Być może jeszcze jakiś czas po spowiedzi spędził w kościele - to już zależy od Yzurmira. Prześlę niedługo PW jeszcze z pewnymi ważnymi rzeczami z kościoła. W każdym razie przy rytuale Cryera nie było w kościele i nikt nie wie gdzie pojechał - postać może wrócić do studia najwcześniej w okolicach 4-5 nad ranem.

Koroniew - akcję zakończyłem że pilnujesz. Ale zależy od Ciebie. Gdy słyszysz odgłosy z korytarza, mogłeś dołączyć do rozmowy przy głównym wejściu - i również mogłeś potem dołączyć do grupy. Jeśli tak - możesz spokojnie uznać, że jako ostatni wchodzisz do pokoju Willa i uczestniczysz w akcji.
Takie rozwiązanie niesie za sobą pewne ryzyko - więźniowie zostają niepilnowani, a są cholernie nerwowi. Twoje ryzyko.

Osoby w pokoju Willa. - skład - jak w poście plus być może Koroniew.

Otworzyłem sekcję pod wszystko mówiącym tytułem "Horror Show" w dokumencie Incepcja-Reality:

https://docs.google.com/document/d/1...zBUig1rsQ/edit

Rozegrajmy tam tę akcję - raczej nie skończy się na rozmowie - choć kto wie. W każdym razie zrobię tam rzuty na INICJATYWĘ, bo akcje postaci mogą być różne i okaże się w razie czego, kto zadziałał szybciej. Proszę tam o deklaracje akcji jeśli macie jakieś w planach.

traveller - oczekuj ważnego PW w którym wyjaśni się, jak zagramy dalej. Zanim to dostaniesz, nie rozgrywaj jeszcze nic.


JEDZIEMY. Termin - 28 czerwiec.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 12-06-2012 o 15:21.
arm1tage jest offline