Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2012, 23:04   #101
Volkodav
 
Volkodav's Avatar
 
Reputacja: 1 Volkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwu
Ryan był w jeszcze większej konsternacji niż wcześniej. Nic z tego co mu powiedziano nie układało się w jakąś racjonalną całość. Fakt był nieśmiertelny - to już samo w sobie było dziwne i nieracjonalne. Do tego ścinał głowy innych Nieśmiertelnych aby zyskać ich moc - druga dziwna strona jego życia, ale to... to było jakoś zbyt dziwne...
-Ok. Nie powiem żeby łatwo mi to się w głowie układało. Ostatni raz słyszałem o takich rzeczach 500 lat temu a historie opowiadał mi pijany, bawarski karczmarz. Rozumiem też że pewnie sama moja obecność tutaj wpakowała mnie w to szambo? - odpowiedzi nie potrzebował, sam wiedział, że tak było - Macie jakieś plany? Znacie egzorcystę? Ogarnia ktoś co tu jest grane?
 
__________________
Regulamin jest do bani.
Volkodav jest offline