Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2012, 09:16   #1253
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Kto skończył rozdział drugi, ten się może cieszyć i radować.

Sakura - 5PD. Efekt naszej rozegranej sesji, aktywności, retrospekcji.

Obce - 25PD. Zdecydowanie największa ilość kombinacji, wspomnień, rozbudowywanie wprowadzenia, postaci, rozszerzanie BNów, świetne opisy... dużo pochwał będzie z mej strony tutaj.


Dłuższe opisy co mi się podoba, co nie, co widzę w postaciach, co chciałbym - będzie, ale wymaga ode mnie dokładniejszego przeczytania sesji.

I ponieważ zajmuje mi to strasznie długo, słowo usprawiedliwienia - ilość wątków utrudnia śledzenie rzeczy dotyczących konkretnej postaci. Piszę sobie programik, który umożliwi mi zrzucenie "wątków" do jednego pliku. Wstępnie widzi mi się, że skończę pod koniec tego tygodnia. Podzielę się nim, rzecz jasna, byście na Wasz użytek też mogli pościągać wątki własne bądź cudze.

Na przyszłość natomiast będę chciał poupraszczać sesje. Kolejne rozdziały Masek będą z mniejszym składem, bardziej... zlokalizowane. Czego wstępem jest Shiro Tengu.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline