Wątek: [Sesja] Pan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2006, 23:22   #103
Bukszpan
 
Reputacja: 1 Bukszpan ma wyłączoną reputację
Bertrand skinął głową, wbiegł do swego pokoju i ubrał się najszybciej jak mógł w to co akurat pierwsze wpadło mu w rękę. Po chwili gotowy wrócił do pokoju wojownika. Pokręcił z dezaprobata głową, widząc jak ten z trudem naciąga na siebie kolczugę. Nie skomentował tego jednak w żaden sposób.
Dopiero gdy zaczęli schodzić na dół coś sobie przypomniał i odezwał się do towarzysza.

Och! Zapomniał bym, nie obejdzie się chyba jednak bez budzenia gospodarza, albo chociaż którejś z barmanek, o ile one tu nocują. Ranę trzeba będzie odkazić przed opatrzeniem. Inaczej może się źle goić, lub co gorsze jeszcze może wdać się zakażenie. Najlepszy jaki znam sposób na to, to przemyć ranę przed opatrzeniem gorącym winem, a wydaje mi się że ciężko będzie zdobyć wino i jeszcze je zagotować bez wiedzy właściciela tego przybytku.

Przystanął czekając na to co postanowi wojownik, w końcu to jego problem, więc i decyzja czy zawiadomić jednak gospodarza powinna należeć również do niego.

Chociaż, moment twarz Bertranda rozjaśniła się gdy znowu sobie coś przypomniał Lamai i Aslain, tych dwoje z którymi tu przyjechałem - wyjaśnił - Może któreś z nich zamawiało wino? Moglibyśmy ich spytać. Tylko że poszedłem wcześniej spać i nie wiem które pokoje oni dostali. Może ty zauważyłeś gdzie śpią? Chyba że chcesz aby oni także się o niczym nie dowiedzieli?
 
__________________
Czy to Latający Potwór Spaghetti Twórca Wszechrzeczy powoduje zaćmienia Słońca?
Bukszpan jest offline