Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2006, 23:38   #35
Moto
 
Reputacja: 1 Moto ma wyłączoną reputację
- BMW, 537NG - Burknął udając brak zainteresowania jeden z „Piranii”
- No tak- Pomyślał John – a czym innym mogli by jeździć ja nie Betą, w sumie niezła fura.
- Panowie na te maszynkę jest tylko jedna rada, trzeba ją odchudzić. – Z uśmiechem rozpoczął Hiway
- W silniku jest potencjał, pomimo że to chooh, ale 1,6 tony plus czterech byków w środku to nie są żarty – Łysol pociągnął z kufla widząc zainteresowanie słuchaczy
- Kilka, no może kilkanaście godzin pracy i to cudo waży niewiele ponad 1400kg. Zapomnijcie jednak o jakimkolwiek komforcie, elektryce, klimie, tapicerce, audio – Zawiesił na chwilę głos by odstawić kufel.
- Przeprogramowujemy komputer, co zajmie góra 20 minut i wciągacie nosem większość cywili.
John uniósł wskazujący palec, – Ale! Jeśli wmontujecie odpowiednie wtryskiwacze i dodacie kute tłoki tooo....- Hiway lubił te chwile, gdy słuchacze unosili brwi w oczekiwaniu. – Na prostej robicie „Forda, Interceptora V” i nie muszę wam chyba mówić, że to jedna z lepszych bryczek NYPD
Łysol wolał zachować dla siebie poziom umiejętności wyszkolonego gliny, któremu departament daje auto warte 64 kafle, cyberzłącze, 24voltowe ceramiczne hamulce i max, jaki wyciska ten silnik, bo chłopcy wpadli by w niezłe kompleksy.
Prawda jest taka, że Ford zbiera się tak „niemrawo”, bo jest za ciężki – gliny wożą zdecydowanie za dużo pierdeletów takich jak systemy uzbrojenia, radary, kamery noktowizyjne i takie tam.

Piranie z zainteresowaniem wysłuchały monologu
- A jakby tak Wsadzić silnik Iterceptora do Bety? Zapytał z nieukrywanym zainteresowaniem jeden ze słuchaczy

- W Night City Lata już jeden taki potworek. Nazywa się „MAX BMW” zrobił go gliniarz, któremu udało się skołować używany silnik od BMW 9 Performace Interceptor’a i wsadził go do poczciwej 850. Kurza dupa jak to wciąga... Ze smutkiem muszę dodać, że wciągnęło i mnie. GPS pokazał 380km/h ja niestety kończę się troszkę wcześniej, ale przez dwie trzecie dystansu prowadziłem! Dopiero jak zapiął ostatni bieg to się okazało, że jestem z krótki. Tyle, że nie mam wolnych 95 tysiaków żeby klonować policyjne fury i na razie na ź to może mi naskoczyć potem niech się dzieje wola nieba.
 
Moto jest offline